کشورها و جوامع مختلف بسته به نوع آداب و رسوم، فرهنگ و قومیتشان نسبت به وضع قوانین مختص به خودشان اقدام می‌کنند. مسئله حقوق و قوانین جوامع که امروزه به‌عنوان یکی از سرشاخه‌های علم حقوق به شمار می‌رود برای جوامع بسیار مهم و کاربردی است زیرا مراودات و داد و ستدهای جوامع می‌بایست بر پایه حقوق و قوانین بین الملل انجام شود. خدمات حقوقی بین المللی علاوه بر مسائل اقتصادی تمامی جوانب دیگر را نیز در بر می‌گیرد. به عنوان مثال برای اشخاصی که قصد مهاجرت به کشورهای مختلف را دارند نیاز است تا با دریافت خدمات حقوقی مهاجرت برای خود اطمینان خاطر حاصل نمایند.

مهاجرت به طرق مختلف از جمله تحصیل صورت می‌گیرد که برای اتخاذ روش مهاجرت می‌بایست ابتدا نسبت به دریافت مشاوره مهاجرت اقدام نمایید. در صورتی که قصد اخذ مهاجرت از طریق تحصیل را دارید یکی از بهترین کشورهایی که از نظر تحصیلی شرایط فوق‌العاده ای را ایجاد می‌کند کشور فرانسه است. قبل از هر اقدامی به شما عزیزان توصیه می‌کنم حتما با یک شخص و یا موسسه صاحب نظر در زمینه مشاوره تحصیل در فرانسه مشورت نمایید.

خدمات حقوقی مهاجرت

تیم وکلای متخصص ما که متشکل از وکلایی از کشورهای ایران، ایالات متحده امریکا، اتحادیه اروپا و کانادا می باشند، آماده ارائه خدمات و مشاوره جهت اخذ ویزاهای گوناگون کشورهای اروپا و امریکای شمالی برای متقاضیان گرامی هستند.
وکلای ما با سابقه درخشان در امر مهاجرت، مفتخرند که شما را در مسیر مهاجرت دانشجویی و سرمایه گذاری و شغلی یاری دهند.

برای تسهیل هموطنان به مهاجرت در کشورهای اروپا و امریکای شمالی، همکاران بین المللی ما به شما کمک می کنند:

favicon1

خانم زهرا پرندک

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور امور مهاجرت

AliAmani

آقای علی امانی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور امور مهاجرت در کانادا

favicon1

دکتر اردوان فهندژ سعدی

وکیل مهاجرت در پاریس

favicon1

دکتر علی‌رضا عابدی

وکیل مهاجرت در ایالات متحده امریکا

طرح سوالات حقوقی